igazsag07 Creative Commons License 2014.03.20 0 0 5200

Sziasztok nem rég akadtam rá erre a kis fórumra szinte minden transsznál voltam már a rosszlányokon nekem ez a hobby-m. És itt ahogy olvasom a fórumot emberekről látok értékelés szeretnék mindent helyére tenni ! Olvastam itt Pl Sara-ról abszolut nem igaz az állitások. Ahogy Dináról sem , sem Sherylröl , sem Kitty-röl ,sem Naomiról . És érdekes , hogy mindig mindenre egy valaki mondja a véleményeket :) ha bele gondoltok nem érdekes ? és , hogy úgy beszél mint egy tipikus transz a megfogalmazás már már nöies :) Imotion az egyik hirdető aki több pontból bukja a dolgokat nézzük csak : Alapjáraton a hirdetök otthon dolgoznak e szerint az hogy az utcán mikét , hogy járkálnak vagy otthon magán életükbe az az ö dolguk szerintem . Olvastam itt Sara-ról Sherylről hogy körszakálsa stb. Amig téged vendéget nem úgy fogad addig egy vendégnek sincs köze hozzá azon kivül hogy éli az életét . Kendrát is sokan irtátok ö valoba egy vékony törékeny transz és 100%ban fedi a valoságot . egy valamit figyeljetek meg vannak retusált fotok illetve sima képek itt pl sara, kitti , sheryl , kapásból amatör képekkel vannak mig aki irogat agyon retusáltal hááát nem érdekes attol nagyok a nagyok , hogy nem a valóságot fedik a képeik. Shery körszakálas stb létére a képeken nekem nem ez tünik vissza . Kittyröl láttam itt videot mindent . Videon érdekesnek találom hogy melle szétetoválva meg hogy melle van mikor egyik fotón sincs semmi ilyesmi érdekes ez sem fedi a valóságot. Naomiról is olvastam itt mindent valóban retusált fotokal van de a képei fedik a valóságot 80%ban , sara meg 100%ban valóságot mutatja ahogy a vékony és törékeny Dina is aki szintén retusálatlan amatör képekkel van regisztrálva . Mindenki rossz és tehetségtelen és körszakállas kivéve Lolly Beauty. Csak egy ideggyenge hirdetönek jut eszébe hogy mindenkit lehordjon egy fórumon ezzel hátha rontva az esélyeit...