HellCat67 Creative Commons License 2014.03.20 0 0 2675

Nekem hatalmas szerencsém volt abban, hogy Mády tanár úrhoz kerültem. Abszolút járatlanként a neten kezdtem orvost keresgélni és így bukkantam erre a fórumra. Itt kaptam meg Mády tanár úr nevét, amiért örök hálám, mivel valóban egy nagyszerű szakembert és egyben egy fantasztikus, lelkiismeretes szakembert ismerhettem meg, ráadásul - ahogyan korábban már írtam - maximálisan találkoztak az elképzeléseink annak kapcsán, hogy egyszerre essünk túl a műtéten mindkét lábammal. Az első vizsgálat alkalmával Mády tanár úr jelezte, hogy csak a röntgen-felvétel alapján tudja eldönteni, hogy melyik módszerrel kell a lábaimat műteni, majd kiderült, hogy ez a röntgen birtokában sem teljesen egyértelmű, úgyhogy a műtét során dőlt el, hogy sajnos nem elég a lágyrészeket "helyre rakni", hanem a csontokat is "át kell rendezni".

Éppen ma vagyok 2 hetes, azaz pont 2 héttel ezelőtt volt a műtét. A kezelőcipőnek köszönhetően szerencsére a lakáson belül tudok jönni-menni, illetve a kisebb házimunkákat megcsinálom. Kicsit türelmetlen vagyok és már nagyon várom, hogy mielőbb talpra tudjak állni, bár tartok tőle, hogy ennek kapcsán még némi önfegyelmet kell gyakorolnom, mert még csak holnap megyek varratszedésre. Őszinte leszek, fogalmam sincs arról, hogy van-e a lábaimban idegen anyag, mert a műtét előtt erről valahogy nem esett szó, a műtét után pedig teljesen gyakorlatias kérdésekkel zaklattam a tanár urat, úgyhogy holnap tudom vele megbeszélni a "hogyan tovább?" és "mi minden vár még rám?" kérdéseket. Örülök, hogy Te már rendesen tudsz járni. A varratszedés után még be volt kötve a lábad vagy akkor azért már lesz egy kis "könnyítés"? Mikor kezdted el tornáztatni?

További gyógyulást!

 

Előzmény: Ágica6105 (2674)