agent.d Creative Commons License 2014.03.20 0 0 152219

Volt akivel pont erről beszéltünk ügyfél, hogy szervízelés szempontjából talán jobb választás az eta származék. Legfőképpen olcsóbb, és több helyen értenek hozzá (még több helyen szerelik :D ). Ez is egy megfontolandó szempont vásárlásnál. Volt egy külföldi ügyfél, aki egyszer már behozta (beküldte az asszonnyal, és ez érdekes lesz) a b01-es chronomatját hogy siet, nem jó. Ilyenkor elhiszem neki, főleg hogy anyu nem tudott semmit, hogy mennyit, merre, késik, siet, csak hogy nem jár jól. Kiküldtem, visszajött, pacsi. Egy hónap múlva megint jön az óra, már a gazdájával, hogy siet. Na mondom, még egyetlen óra sem jött vissza garis ügyben hozzánk, de ez egy rendkívűl peches darab lehet, hogy másodszor is. Kérdezem, mennyit, merre? Háát, heti 20-30 másodperc sietés van. :D ugye a cosc eleve -4, +6, de a cosc után a gyárban beszerelés előtt újraállítanak minden szerkezetet, 0,+10 közé, magyarán a legrosszabb pozícióban sem késhet, inkább pár másodpercet gyűjtsön be pluszban az arra leginkább hajlamos helyzetben, mint bárki is késsen az óra miatt. Úgyhogy megnyugtattam, hogy nincsen rossz órája, de ez hordva, így-úgy ledobva esténként az éjjeliszekrényre ennyit tud. (btw, felajánlottam neki, hogy kiküldöm újra nagyon szívesen, és kint leellenőrzik, ha úgy érzi szükséges, de nem érezte úgy) 

Előzmény: APT (152210)