vadtas Creative Commons License 2014.03.19 0 0 34061

Én nekem ilyen gondom még nem volt, hogy megvaduljon minden ok nélkül, de szerintem stresszes valami miatt. Nálam egyszer kijutott egy bak a ketrecéböl, elfelejtettem ráfordítani a zárat, és mire mentem etetni reggel kislisszolt mellettem. Sötétszürke volt, és télen reggel 5 kor még sötét van, így nem vettem észre, és csak azt hallom h a széna tövében iszonyatosan visít valami. Nem is sejtettem h nyul adja ki ezt a hangot, de azért megnéztem, mert biztos voltam abban, hogy a kutyák fogtak valamit. Ezek ilyen férgelős kutyák, mindent kivégeznek ami mozog, fogtak már nyestet is. A lényeg hogy visszatettem a nyulat a helyére, szerencsére semmi komoly baja nem volt. Na az volt megbolondulva mikor érezte rajtam a kutyák szagát. Lehet idegen macska, kutya került a közelébe, és megzavarta, vagy az is lehet h valami belső fájdalmai vannak, mert akkor is idegesebben viselkednek az állatok. Vagy lehet h itt a tavasz és dúlnak a hormonok, próbálj meg mellétenni egy üzetni való anyát ha van, és ha így sem szokásos a reakciója, én tuti leaprítanám pörköltnek, inkább én rágjam mint fordítva! Meg egy baknyulat könnyebb pótolni, meg nehogy valami belső baja legyen és elpusztuljon. 

Előzmény: Törölt nick (34059)