pom-pom77 Creative Commons License 2014.03.16 0 0 1765

A sebészem és gyógytornászom véleményét adom tovább.És az ő hozzáértésük  bizonyítéka én vagyok.Tudom,hogy te itt milyen álláspontot képviselsz. Fikázod az állami kórházakat,dokikat. Fogalomzavarban vagy."Felsőbbrendűség"? A korom ,kitartásom,eredményeim?Biztatást ,segítséget, tapasztalatot adok át azoknak  akik ebben fórumban kérnek segítséget. Én is itt kaptam! Például  L Oriana-nak köszönhetem,hogy megtaláltam azt az orvost aki megműtött. Szerencsére nem rád hallgattam ,mert akkor szerintem, nem csak a pénztárcám bánta volna. Minősítesz,sértegetsz.Szerintem az apád is lehetnék.Tanítasz  illemórát is az iskolában? Emlékezetem szerint pedagógus vagy. Bár lehet tévedek.Idézek egy részt egy fórumozótól névtelenül. Remélem nem veszi zokon.

 

 

Kedves Pom-pom77! Az index "Térdprobléma" fórumán olvastam több bejegyzésedet és találtam ezt az email címet, amit egy másik felhasználónak adtál meg elérhetőségként kérdéseihez. Remélem nem veszed tolakodásnak, hogy ezen írok Neked. Szeretném megköszönni a bejegyzéseidet, mert szerintem sokaknak ad információt, támpontot és nem utolsó sorban bíztatást a megosztott személyes tapasztalatod. Én is a véleményedet, segítségedet szeretném kérni, mert a bejegyzésekből úgy tűnik, hogy sok tapasztalatot gyűjtöttél már sajnos saját és sorstársak esetei kapcsán és kitartó munkádnak és a szakszerű kezelésnek köszönhetően most kiváló erőnlétnek örvendesz. Az életmód váltásodat örömmel olvastam, mert elhízott fiatalként én is ezen dolgozom már kb. 3 éve, fokozatosan haladva vele, és meggyőződésem, hogy korosztálytól függetlenül ez egy nagyon jó cél, amiért érdemes tenni!