Rahed Lee Creative Commons License 2014.03.13 0 0 29288

Csiga,

 

Látom te komoly tapasztalatokkal bírsz e téren. Az egekig magasztalt kék Husqvarna XP olajról mi a véleményed?

 

Én jelenleg Shell fullszintit használok, de hamarosan elfogy. Ezzel sincs gondom, a sírból visszahozott, a télen, teljes felújításon átesett Stihl 018-as fűrészembe is ezt használtam. Új dugattyút, gyűrűt kapott, tehát még bejáratós. Az újraélesztés óta három tank benyát pöfögött el. Eddig 1:33-as turmixot kapott, tekintettel az új dugattyúra, most már járt annyit, hogy innentől 1:40-et keverek neki. Nekem az 1:33-as Shell-lel semmi füst, még hidegen se, szaga szinte semmi.

 

De ma jött el a nagy nap, az új szerzeményem a 323R-es Husqvarna fűkasza is elkészült (gyűrűtörésbe halt bele - gondolom olajhiány miatt).

Itt is totál felújítás volt, új henger, dugó, gyűrű, membránok, szöghajtás - gyakorlatilag minden. Ma este lesz a nagy Újraélesztő Show, remélem beindul. Mivel a kurva sok pénzembe került, szeretném a legjobbat adni neki, nehogy megint kifeküdjön. A Husi XP-t az egyik legjobbnak tartják.

Előzmény: ''csiga (29270)