Anonymus23 Creative Commons License 2014.03.02 0 0 56017

Csak hogy értsétek mi a gond:

A belső világítás menet közben fel felvillan, sajnos folyamatosan:

* 2000-es fordulat környékén

* döcögősebb úton.

 

Már próbáltam nézni, hogy le lett kapcsolva 1-1 kapcsoló, mondom hátha valamelyik ajtókapcsoló csinálja.

Aztán ma este, hoyg hazajöttünk Tescóból, pakoltam kifelé a csomagtartóból, akkor tűnt fel, hogy ni, mondom le van kapcsolva a belsőtér világítás (azaz sosem világít) de a csomitartóban meg világít. Na mondom lehet az meg mindig világít?

 

Az az igazság, hogy pár éve tisztítottam a klímát, és habbal be lett fújva, és akkor történt, hogy a riasztó megnyiffant, azaz a beltéri egység kapott egy kis folyadékot. Kiszedtem belőle, és ki lett szárítva, de ha jól rémlik, azóta kezdte el a hülyeséget, de ez nem feltétlenül igaz, mert lehet csak akkortájt.

Vittem már szerelőhöz, de nem találta a hibáját (szerintem nagyon nem is kereste, sok munkájuk van, ismerős is, ez nem volt az a pénzes meló).

Lassan már hozzászokok, hogy nincs belső világítás, de néha nagyon jól jönne.

 

Az a poén, hogy pl a 2000-es fordulatnál 99% felvillan. Ez olyan mintha az agyába vett volna valamit, és ahhoz a fordulatoz kötné, de nem csak ilyenkor csinálja, hanem ha döcögős az út, akkor sajna előjön ez...

 

Előzmény: Köhike (56016)