ŰTH Creative Commons License 2014.02.21 0 0 40756

Pont ezt (a középső ülés használhatatlanságát) akartam én is mondani, de jani 19 dci megelőzött. Épp tegnap tettem egy üléspróbát az aktuális GS-ben, miközben vátam a szervizben/szalonban (kiégett a másik - még gyári, tehát 8 és fél éves -  xenon izzó a feleségem bocijában). Egyszerűen döbbenet, hogy ennyire el tudták rontani a középső sort. A GSII-ben teljesen jól használható a középső sor középső ülése, a GSIII-ban pedig egyszűen használhatatlan a biztonsági övcsatok miatt. Ha gyereükülést akarsz odarakni, akkor azért nem tudod használni, mert az ülés alá kell matatni ki/becsatoláskor, ha meg emberi alfél kerül oda, akkor azt isssszonyatosan nyomni fogják mindkét oldalról a csatok. (((Megjegyzem a rönó kínálatában jelenleg nincs ötszemélyes autó, talán az eszpászt leszámítva. Végigpróbáltam MINDEN kiállított autót. Egyikben se lehet normálisan ülni középen. Az egész szalonban egyetlen olyan autó volt, amiben relatíve kényelmesen el lehett férni: egy Dacia akármi. Dokker? Nem'tom... de tolóajtaja volt hátul és eléggé furgonos volt.Az összes többi egy vicc. Botrány, hogy nem gondolnak a 3+ gyerekes családokra. Súlyos csalódás volt nekem a GSIII hely szempontjából.)))

Előzmény: ThomBoy (40750)