Bandi_007 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 207

Hello mindenkinek!

 

Eladnék néhány dolgot. Írok árat is a beazonosíthatóság végett, kb. mire gondolok, de lehet alkudni, sőt cserébe is benne vagyok, ha van olyan cuccod, ami engem érdekel: 

 

Elérhetőség: kisakosh@gmail.com

 

 

A tálalás: 

 

PC-games:

 

Shogun total war 2 alapjáték [steam-es de nincs regisztrálva, szűz :)]

 

Age of Mythology alapjáték --> jó volna cserébe ugyanez németül a kiegészítővel együtt, ez esetben én fizetek rá, hogy kiegyenlítsük a számlát)

 

C&C: the first decade ---> csere német verzióra, amúgy nem adom el

 

Jade Empire --> szintén csakis csere németre

 

Pray for death [régi őskövület a dinók korából, talán egy T-Rex éppen játszott is vele DOS alatt] -->playout dobozos, ritkaság

 

Age of Empires III collector edition - dvd - -->csere németre, de amúgy nem adom el

 

Rome Total war Anthology ---> hááát német jó lenne cserébe, de el is adnám akár

 

Overlord II dvd tokos ---> eladó, hasamra ütök 2-3 rongyért mondjuk, majd megegyezünk

 

Max Payne Antológia --> csere-bere németre, vagy normális összegért hajlandó vagyok eladni 3-4 rongyért esetleg. De amúgy nem válok meg tőle szívesen, mert végül is szeretem ezt Max bosszú hadjáratát. 

 

Rainbow Six - Vegas ---> eladó mondjuk 1500Ft-ért. 

 

Shogun  total war 1, első kiadás, dobozos ---> csere németre vagy eladó tíz rongyért, nem kevesebbért, nem alku tárgya. De cserét is elfogadok, hasonló ritkaságért: pl. régóta fáj a fogam a Dungeon keeper 2 német verziójára dobozos formában. Azért tuti odaadnám. Vagy IG1 dobozosan. Szintén csere tárgyát képezi. Vagy Tomb Raider IV dobozosan német nyelven csere tárgyát szintén képezi. 

 

Ecstatica II, német --> cdtokos kiadás, dos alatt futtatható régi motorosnak kötelező darab.  Eladó 2 rongyért. A ritkasága miatt. 

 

 

Na most jöjjön egy kis irodalom szerűség: 

 

Feldmár András írásai és dvd kiadványai eladók, passz nem tudom azért az összeséet minimum 10 rongy jól jönne, de alkudhatunk mint kufárok a piacon.

 

DVD:

 

Rejtélyek nyomában ---> MN dvd mellléklet volt, a teljes gyűjtemény eladó teszem azt 5 rongyért. 

 

AL PACINO filmek: kronológiai sorrendben, árat nem írok, megegyezünk [írok nyelveket, de csak akkor tüntetem fel a magyart, ha szinkronos, amúgy minden esetben magyar feliratról van szó, kivéve egy-két USA kiadásról, ami régió kód 1-es, de annak címét angolul írom]

 

Pánik a tű parkban - magyar

Madárijesztő

Kánikulai délután - magyar

Bobby Deerfield

Az igazság mindenkié

Portyán

Dick Tracy - magyar

Minden gyanú felett

Simone - magyar

Angyalok Amerikában - magyar

Dr. Death [USA, only english]

 

képregények

 

Predator - Jég és vér 1-2/4

Predator - Nagy játszma - regény

Predator - A préda - regény

 

könyv:

 

Rju Ungjong - A Silla királyság ékköve I. kötet -->sajnos folytatása nincs mert a kiadó

impotenciája miatt nem folytatták pedig elvileg lett volna még 2 rész. Schade érte. 

 

Lisa See - Hóvirág és a titkos legyező ---> ebből a könyvből film is készült Jun Ji-hyun alias Gianna Jun cameo-jával, csak úgy érdekesség képen mondom. 

 

 

Azt hiszem első Blick-re ennyi. Lehet bátran írni, nem harapok. :)