creative69 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 40710

Igen a cliod tortenetet mar leirtad egyszer es nem azzal van gond, hogy ez vagy az nem megy a kocsin hanem, hogy szinte allandoan szar.

Azert akarok utana nezni mert nekem se mindegy es gondolhatod hogy ereztem magam amikor ramrontott a szaki hogy hogyan kepzelem az ora visszatekerese buncselekmeny.

az eliras egy dolog de itt tobb mint 50ekm a kulonbseg az mar kicsit a hibahataron tul van...

 

egyebkent ez a 10 eves autot vettel dolog kicsit santit ne szamoljon senki a masik penztarcajaval legyen kedves! amikor regisztraltam a forumra es segitseget kertem autovasarlasban agyon lett dicserve az auto es szo se volt rola hogy ha egy kocsit veszek 1,2mft-ert akkor minden masodik honapban gurithatok ra 100eft-ot hogy jarokepes maradjon... maradjunk annyiban hogy ha 4-5 misi lett volna kocsira akkor eszem agaban sem lett volna renault venni, ez az ar ertek aranyban legjobb dontesnek talaltam, de nem tunik tul jo valasztasnak egyelore. 

 

az hogy ki mennyit tud egy autora szanni vagy mennyit akar nem feltetlenul jelenti egybol hogy allandoan szerelohoz kell rohangalnia allandoan. a problema akkor szokott lenni ha egy adott evjarat es kategoria legolcsobb egyedei kozul valaszt de itt pl az en esetem nem jatszik.

 

 

szoval szaz szonak is egy a vege kis segitseggel (amit kulon koszonok) ki lesz kerve az osszes vizsgan rogzitett km allas ha nekem van igazam azt is meg fogjatok tudni ha pedig Stevienek azt is es ebben az esetben panaszt fogok tenni a vizsgahelyel szemben mert engem is felbaszott ahogy beszelt velem a manus. mintha koztorvenyes bunozo lennek...

Előzmény: ThomBoy (40709)