RCTiv Creative Commons License 2014.02.09 0 0 151564

még nincs döntés, mert nem írtak vissza a padovaiak (nem dolgoznak vasárnap este kész téboly :D) ezért még nyitott a dolog :) amúgy a topik szellemiségével ellentétben én pl. nem rolexet vennék ha annyi pénzem lenne, alig egy-két modell van ami tetszik, hülyét kapok a nagyítótól, nem tetszenek a fémszínű lünetták, és a milgauss még túl szolíd (ezért esik ki az omega aqua terra is) talán egy vintage 5513-at még el tudnék képzelni. De ha ennyi lenne a keret, akkor én egy iwc portugieser-t vennék, mindegy milyen szerkezet totyog benne :) 

 

azt nem tudjátok, hogy miért van az, hogy minden chrono24-es hirdetés közül a legolcsóbb (10-20%) új órákat mindig kivétel nélkül olasz bolt hirdeti? nagyüzemi lehúzás, vagy bizonyos adószabályok (vagy annak elkerülése?) vásároltatok már onnan? Csak mert ha nem is ezerkettőért, de ezeháromért van több olasz kereskedőnél is új legend diver. Egy dolgot sajnálok, hogy a magyar használt az "no date" ami szerintem sokkal szebb, úgyhogy még át kell gondolnom mi legyen. A sinn-t meg ráérek később megvenni, a választás szabadsága így adott :) 

Előzmény: ath (151563)