skoumi Creative Commons License 2014.02.05 0 0 12866

digitális másolat kérésére már most is van lehetőséged, tehát nem hiszem, hogy ettől sz.rnák össze magukat... :) és bár még nem láttam MNL általt szkennelt anyakönyvet, de feltételezem, h vízjeles a kép, így ha vhol megjelenik a neten, utána lehet járni, h jogszerű-e a közzététele vagy sem...

 

itt inkább a mennyiért és hogyan lesz a kérdés szerintem - jelenleg sem túl gördülékeny kapacitáshiány miatt a dolog, USB-re nem rakják rá (mondjuk vírustól való rettegés miatt megértem), ftp-n már kérheted most is...

 

 

 

A kutatási korlát kiterjesztésével kapcsolatos megjegyzéseddel sajnos én nem tudok egyetérteni - az egy-két ilyen eset miatt, ami sajnálatos, és okot adhat a hátrányos megkülönböztetésre, vagy megbélyegzésre még ennyi idő után is (bár méltó büntetését nyilván elnyerte és letöltötte) a többi is "szív", vagy -hat...

 

Egyébként tudnék erre is megoldást, vissza lehetne állítani a 90-60-30 korlátot olyan kitétellel, h. ahol a születés 90 éven belül van, az az esketés és halálozás nem kutatható - persze ehhez k.sok pénz kéne (digitalizálás képi és adat tekintetében, szoftver, ami válogatja, mit lehet már és mit nem)

Talán egyszer, majd, dédunokáink korában már erre is lesz lehetőség...

Előzmény: zerfer (12857)