Proc2 Creative Commons License 2014.01.31 0 0 28294

Ha lesz ideje akkor majd a kérdéseimre is válaszoljon.

Tőlünk nyugatabbra valóban szigorúbban veszik a tartásfok meghatározást, ám ott is érhetik kellemetlen meglepetések az embert, a Rauchnál, Frühwaldnál, sőt még az Európában legjobbnak tartott Künkernél is vettem már leírás alapján darabokat neten, de sajnos ott is előfordult a felminősítés, észre nem vett fülnyom, ez nem az IAPN tagságon múlik.

A Künkernél is vettem már hamis darabot, (igaz miután alapból nem hitte el, hogy hamis, felült egy gépre és elutazott Bécsbe a münzekabinet-be, megnézte az egyetlen ismert valódi darabot , és utána már visszavette), a Frühwaldnak én szóltam árverésen, hogy az ezüst Selmeczbánya látogatás Forint ezüstözött bronz....  

 

Ha idegen szavakkal dobálózik nézzen utána mit jelentenek előtte, mert szerintem még Ön sem érti mit írt...

 

kognitív disszonancia:

 

Belső feszültség, amit egy – eddigi tapasztalatunknak ellentmondó – új információ vált ki.
Az a konfliktusos állapot, amelyet átélünk, miután olyan döntést hoztunk, amely korábbi véleményünkkel, érzelmeinkkel és értékeinkkel ellentmondásban áll.

 

Belekötött Million-ba Balázsba, belém és csak 14 hozzászólása van az új nevével, fejezze már be...

 

Én befejezem bármilyen ötletes frappáns választ is ír a kérdésre válaszolás helyett, és had fejezzem ki sajnálatomat, nehéz dolga lehet a világ ellen harcolni.

Előzmény: mone2 (28293)