..janos.. Creative Commons License 2014.01.29 0 0 1541

Sziasztok.

 

Szerintem kb. 1-2 hónapja írhattam ide a térdproblémám miatt. Már régóta húzódik, változó tünetekkel. Tavaly kipróbáltam a Dona port, hát lószart sem használt, pedig állítólag azt régebben csak receptre lehetett kapni. Akkor úgy is voltam vele, hogy biztos nem porc probléma. A legfőbb tünetek ezek voltak: térd fájás térd belső oldalán, főleg guggoláskor, vagy lépcsőzéskor, gyenge térd, ami érzékeny a hidegre, kattogás székből felkeléskor. Na már azt gondoltam ,hogy elmegyek maszek dokihoz, mivel állami konkrétan leszart, de gondoltam adok egy esélyt másik porcerősítőnek. Bepróbálkoztam a Béres porcerővel. Persze tudom az sem a legjobb. ELkezdtem szedni napi 3 szemet január elején, 1 hétig fájt tőle a térdem ,de máshogy mint előtte, elkezdtek csökkenni/ megszűnni a panaszok. Azóta sokkal erősebbnek érzem a lábam, már alig kattog, hidegre szinte nem is érzékeny.Persze nem tökéletes most sem, de legalább érzem, hogy van erő benne székről felkeléskor.

 

Olvasgattam az ilyen porcerősítő készítményekről, elgondolkoztam azon, hogy ezt kipróbálom:

http://shop.builder.hu/izuletvedo-keszitmenyek/scitec-nutrition-arthroxon-plus-108-kap-p6886#facts

Elég jók a vélemények róla. Egyébként ugyanúgy a scitec gyártja, mint a heavy dutyt. Olcsónak persze nem olcsó.

 

Nem tudom mennyire értetek hozzá, de porcprobléma okozhat olyat, hogy az a lábam/ térdem gyengébb? Csak mert olyan furcsa tünet. Amúgy meg asszem orvosi kivizsgálás nem fog ártani annak térdnek attól függetlenül, hogy használ a gyógyszer.