HM67 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 2114

Szia köszi az érdeklődést már jobban vagyok és dolgozom de az eredmény még nem jött meg. A levegő elég kevés a tüdőmben és hamarabb kifulladok de legalább a műtét óta a köhögésem megszűnt. A pet ct nem az orvosom csak tudom, hogy létezik és sejt szinten tud beléd nézni de nem tudom milyen orvos küldhet oda. 4-én megyek egy doktornőhöz és ö ajánlotta ezeket a termékeket a tiens termékei és nagyon jók. Olvasd vissza a fórumot van aki ezzel gyógyult. Ha muszáj akkor beszedem a szteroidot de félek tőle és ha muszáj akkor táppénzre is megyek. Én Miskolcon voltam kórháza. Mostanában úgy fáj a karom hogy nem bírom felemelni nem tudom mitől van nem -e ez is ettől. Neked milyen tüneteid vannak ? Jól vagy, meg jött már az eredményed? Mondjuk te sokkal fiatalabb vagy mint én és ha nincsenek tüneteid nem értem miért nem engednek dolgozni mert az oké hogy negatív tüdőszűrő de ez nem fertőző. Ez hatalmas kiesés gondolom és a törvény értelmében táppénzre nem jár szabadság ezért az is csökken. Én nem nagyon merek táppénzre menni habár mindenki szid hogy pihennem kellene mert nehezen veszem a levegőt meg össze szedhetek valamit a vevőktől. Ha meg jön az eredmény akkor megyek egy dokinőhöz utána meg a tüdő gondozóba és akkor biztos többet tudok. Mikorra húzódót vissza a duzzanat a bőröd alatt mert nekem még ott van.

Előzmény: x.y. 87 (2113)