kolcsar Creative Commons License 2014.01.19 0 0 30519

Kösz a választ,de én is szétfeszitetem,mert nem volt senki aki válaszolt volna rá a beirásomra.

Az enyim az egyáltalán nem igy néz ki a belseje mint a berakott kép van se amit te teteél be se aminek a linkjét teted be.

Nem tudom mitöl ELM-327 es ,mert nem találtam benne se tokozott,se felület szerelt ELM chipet.

Azért invesztáltam be,elméletileg,mert mondták ezel kilehet olvasni a valós kilómétert,meg hasonlókat. Van egy régi még amit eredetileg németektöl lett véve,és az még dobozos zacskós titbe volt azt összeraktuk,abba az ELM cship tokozott volt,hogy cserélhetö,ha újab jön ki,a az csak azért volt macerás nem USB-s,és a dobozon RS 232-es csatik vannak,külön a hossszú,kábelnek ami a laptopra megy ,a másik oldalra meg az OBD-16 kábelt lehet csatlakoztatni.

Ez ami van most ezt ha rádugom a laptop USB-re akkor egy piros valami világit,és a maradék másik 4-lukon meg oda-vissza végig szalad egy világitó sor aztán csak a piros világit.Na ezért lett volna jó kis segitség.rápróbálni kocsira müködik vagy nem.

Üdv:Kolcsár

Előzmény: kisfitti (30516)