wdriver Creative Commons License 2014.01.16 0 0 123547

Split egy bazinagy város csúcsforgalommal meg lakótelepi házakkal :-)

én nem nagyon hallottam még olyat aki azt mondta megyek Splibe kivettem egy apartmant. :-)

de biztos vannak ilyenek is.

persze megint elérkeztünk ahhoz a témához, hogy ki hogyan szeret nyaralni, ettől függ a hely kiválasztása.

Hul írta, hogy Krk-nél lesétálni a partra meg ilyesmi, nekem pl. nem jelent gondot egy kevésbé zsúfoltabb helyen lakni és akkor mindennap autóba ülni elmenni jobbra balra 10-20km-t fürödni vagy vacsorázni, sőt annál változatosabb lesz egy nyaralás.

ha kiveszek egy apartmant a víz mellett Trogirban, vagy Primostenben, akkor is második nap már tuti autóba ülök és elhúzok egy másik partszakaszra.

de van aki egy helyben marad 1-2 hétig, mindennap lesétál a piacra - mint "itthon".

Igaz ilyenkor spórol parkolást idegeskedést hol hagyja a kocsit stbstb..

Én nem azért autózom 6-700 km-t hogy egyhelyben legyek végig.

:-)

ezt mind csupa jóindulatból írom ám, nem vagyunk egyformák.

 

persze aki először megy egy helyre a legjobb ha tájékozódik és mi leírjuk a véleményünket így lesz valami képed mit szeretnél választani.

 

Én Primosten báját nem cserélném Trogirra, (a dombság abszolút nem izgat mint előzőekben írtam sőt jobban tetszik is ha nem síkvidék) de akárhányszor mentünk be Trogirba vásárolni szétnézni, mindig tetszett, van sajátja mint minden városkának.

Úgy egyáltalán minden tetszik Horvátországban :-))) az is igaz :-)

 

 

Előzmény: Kovácsné Éva (123546)