Törölt nick Creative Commons License 2014.01.15 0 0 38161

Udv a topicnak!

mar tobb mint hat honapja "landrovertelen" vagyok...elvonasi tuneteimet nem igazan tudja kezelni az itt kulfoldon hirtelen vett OFF Hyundai suvnak csufolt valami...mondjuk dejavut egy kicsit okoz, mert ugyanugy daral a feltengelycsuklo, mint anno a disco-nak :)

Viszont meglepodtem, hogy rengeteg disco futkos itt az USA-ban, nem is gondoltam volna. Furcsa, hogy otthon viszonylag nagy autonak szamitanak, itt meg elvesznek a parkoloban a nagy mihaszna dogok kozott.

Par honap es megyek haza, mar torom a fejem, nezem a hirdeteseket, hogy mit is kellene venni.

Lehet, hogy most szentsegtorest kovetek el, de akkor is megkerdezem:

200 vagy 300 TDI disco alvazara P38 bodega ragyogyithato?

Jogilag nem igazan vagom a helyzetet, de mivel az alvazszam az alvazon van, ezert gondolom valami nem tipusazonos felepitmeny megjegyzessel KPM-es muszaki vizsgaval elvileg mehetne a dolog, nem?

2 eve is mikor discot kerestem a legnagyobb gond volt, hogy olyat talaljak, aminek nincs szetrohadva, osszeganyolva a bodeja, meg nezzen ki valahogy a belseje. Gondolom, azota se valtozott a piac sokat.

De akar visszafele is igaz a kerdes, hogy p38-ba belevarazsolhato egy 300tdi motor hajtaslanccal egyutt?

udv

Miki