juhosttt Creative Commons License 2014.01.14 0 0 32699

Van a myxo és van egy hasonló tünetekkel járó, de nem halálos betegség, erről korábban volt szó.

De amikor mondtam, hogy tesztelni kell, akkor lettem elküldve a pi__ba.

Az utolsó vallomásod nem túl helyt álló. A myxo az halálos a nyúlra, az infulenza nem halálos az emberre, és az infulenza mutálódni képes, sokszor megújul. A myxo az nem ilyen. Hiába van erős immunrendszere, ha elkapja és képes leküzdeni akkor lefogja, ha nem nem. Ha nem képes leküzdeni, akkor egy erős immunrendszerrel sem lesz erre képes. De még ekkor is felvetődik a kérdés, hogy a valódi myyo-t kapta el, vagy a hasonló, de nem halálos betegséget, ami úgy tudom vmi himlős tünetekkel jár. A myxo himlővel kezdődik, de a halált a tüdőgyulladás okozza, nem a himlő...

A gyereket is fel lehet nevelni oltások nélkül, csak veszélyesebb. Sőt vannak új oltások, amelyek megkönnyíthetik egy gyerek életét. (konkrétan a középfül gyulladást okozó vmi izé ellen nagyon felkaptak vmi oltást, ami nekem 20 éve nagyon jó lett volna) Szóval gyereknél nem engedhető meg, hogy immunis személyeket szelektáljunk. De nyúlnál pár áldozat sok sok nyúl életét mentené meg!

Előzmény: Scar22 (32683)