stevie-13 Creative Commons License 2014.01.09 0 0 39833

A vessző utáni részt elfelejtetted beszúrni.

 

 

Ennek a fejegységnek a cseréje az eddigi Renault-imban bármire óriási előrelépésnek volt tekinthető. Ilyen tapasztalatokról régebben írtam többször is. 

 

Egy dolog viszont tény: nem próbáltuk vonalszintű-kimeneten. Egyszerűen szemre túl műanyag volt az egész ahhoz, hogy nekiálljunk rendes kimenetet barkácsolni.

 

Mivel nem próbáltam, azt el tudom fogadni, hogy ha a fejegység saját kis béna végfokát kiiktatjuk a jelútból, akkor -- esetleg -- nem annyira gáz a hangzás.

 

A beépített végfok kiiktatása azonban azzal jár, hogy egy műszerész kezelésbe vegye a fejegységet, és kialakítson egy vonalszintű csatlakozást, majd ezt követően vegyél (és szerelj be, kábelekkel, biztosítékokkal, csatlakozókkal) egy (vagy több) erősítőt, ami ugye kiváltja a gyári végfokot.

 

Ugyan egy ko mplett hifi-rendszer kiépítése tényleg sokat tehet a jobb hangzásért, de kérdés az, a kérdező Batman vajon rászánna-e alsó hangon olyan 200-400 eurót arra, hogy értékelhető erősítő(ke)t állítson csatasorba a jobb hangzás jegyében.

 

Előzmény: Zsuppim (39832)