molrobi Creative Commons License 2014.01.09 0 0 32394

Ne haragudj, tőlem a legtávolabb áll itt bárkivel vitába keveredni,így veled sem, de butának neveztél, mert nem értettem meg az összefüggést a kenyér és a vemhesség között. Ez így igaz, nem értettem meg, de ha elovasod az írásod, nem is egyértelmű a kérdésed ebben az adott esetben. A példád jó, valóban nem láttam még tehenen lovagolni senkit, de mint írtad, ha nem tiltja a kresz, és valaki megteszi, akkor az miért rossz, kinek árt vele? Lovagoljon tehénen, egészségére, a kenyér etetése ugyan ez, szerintem, van aki eteti, van aki nem. Ha azt mondod, hogy saját tapasztalatból tanulsz, akkor pedig ne a külföldi nyulászokra hivatkozz, hogy ők kiröhögnek minket a takarmányozás miatt, hanem ossz meg velünk minden rossz tapasztalatot a kenyér témával kapcsolatban. Nem azt állítom, hogy nem neked van igazad, hanem azt, hogy ha te is csalódtál(mint írtad) mások tanácsában, ugyanúgy nem biztos, hogy az adott külföldi kacagó nyulász sem biztos, hogy jót mond. Annak idején azt hitte mindenki, hogy lapos a föld, mert egy bizonyos réteg ezt mondta, és mint tudjuk aki ennek ellent mondott, "megégette magát". Maradok tisztelettel olvasód és nyulásztársad: Molnár Róbert

Előzmény: juhosttt (32374)