BencemamaKata Creative Commons License 2014.01.06 0 0 4349

Kedves Bigo01!

 

Az alapján, amit leírtál, nem teljesen egyértelmű, hogy mi lehet a baja a kicsinek.

 

A kérdésem az lenne, hogy mióta tart ez a folyamatos sírás, nyugtalanság? Csak most kezdődött, vagy a kezdetektől ez van? Méritek, hogy mennyit szopizik? Lehet, hogy nem eszik eleget, és folyamatosan éhes. Mindenképp érdemes lenne mérni szopás előtt és után (az adagja: a baba súlyax150 gr osztva az etetések számával. Az én kicsikém most 5 kgx150 gr=750, 4 óránként eszik, vagyis 5ször, tehát neki egy evés kb 150 gr kell legyen. Így gyarapszik a pucér súlya 40-60 gr-ot naponta) egy néhány napig, valamit fürdés után a pucér súlyát, hogy gyarapszik e. A másik kérdés, van rendes széklete és vizelete? Kaki min  1x egy nap, pisi min 5x?Ha mindezek rendben vannak, akkor lehet az is, hogy a hasa fáj. Az én kicsim is hasfájós volt, mint kiderült a Laktoherb teában lévő édeskömény volt a ludas. Abbahagytam, de még mielőtt ez kiderült, Espumisan cseppet kezdtünk neki adni, minden evés előtt 13 cseppet, hogy ha mégis szelet csinálna neki valami (szopi, vagy amit én eszek) akkor se legyen baj. Bevált.

 

Várom a visszajelzést!

Remélem fény derül a probléma okára!

 

Üdv: Kata

 

Előzmény: Bigo01 (4348)