Törölt nick Creative Commons License 2014.01.06 0 0 428

Én a Swiss Halley-n online utazási irodán keresztül 2013 júliusában Máltán voltam 10 napot anyummal, félpanziós ellátással egy 3 csillagos Hotelbe. Ezelött nemnagyon utazgattunk csak ilyen non-stopos buszos kirándulásokra. Viszont ennél a cégnél egy utazási utalványért cserébe megkapod a szállások nagyker árait. Nah ott vannak ám igazi finomságok. Idén nyáron Ciprusra megyünk, de tervbe van véve ősszel Antalya, jővő tavasszal Miami, Barcelona. Amióta törzstag vagyok állandóan utazni akarok, mert jó áron vannak a szállások. Van 24 órás telefonos ügyfélszolgálat, ha gondod van az adott szálláson, mert mondjuk nem azt a szobát adták oda amit lefoglaltál, akkor felhívod őket, magyarul!! mert Debrecenbe van a Call Center és azonnal intézkednek. Neked semmi dolgod nincs, nem kell activityzni a recepcióssal ha nem beszélsz angolul vagy bármely más nyelven. Egyébként ez zártkörű utazási oldal, mivel nem adják csak úgy oda mindenkinek ezeket a nagyker árakat, az utalvány vásárlással váltod ki a tagságod. Ezt pedig szintén leutazod. Lásd én Máltára használtam fel. Elégedett vagyok velük, korrekt cég.