Cruisser Creative Commons License 2013.12.30 0 0 73

épület akusztikust keresnék..

 

a problémám a következő:

10 éve kis családi vállalkozás keretein belül kisebb társasházakat építünk.

Idáig áthallással etc nem volt gond, kritikusan ügyelünk mindenre, jelenleg 0 panaszosunk van, és nem kell bujkálnom senki előtt.

 

De most olyan történt amire én se számítottam.

 

Usztatott aljzat beton, rockwool lépészaj csökkentő anyaggal 3.5 centi vastagságban. Falhoz nem ér cement lé nem folyik be. 

És kong.. Ordibálás semmi nem hallatszik le, ellenben a lépés a legovatosabb is hangos kongással jelzi hogy itt megy valaki. Rezeg az egész esztrich aljzat.. Idáig 1 akusztikai szakemberrel beszéltem de SEMMIT se tudott mondani, elvileg mindent tökéletesen csináltunk, anyag pénz nincs kisajnálva..

1 honap mulva költöznek be a tulajdonosok, de nincs olyan hogy én ezt igy kiadjam a kezemből.

 

Elvileg megoldást tudunk lelni, rendben is lesz, a javítás költsége rettenetes lesz, hiszen elkészültünk a munkákkal. 

De tudni akarom az okát. Egyszerűen még egy ilyet nem bír ki a költségvetésünk, ha ez ujra megtörténik lehuzhatjuk a rolót..

 

Összesen annyi változott hogy a vasbeton födém az ingatlanban 20cm vastag régebben 18 volt.

 

Ha valaki véletlen ilyennel foglalkozna, vagy érdene hozzá, tudna tanácsot adn, rettenetesen boldog lennék, gyakorlatilag nincs elképzelésem se hogy mi történhetett, hisz semmin se változtattunk, és rettentően el vagyok keseredve hogy ilyen történt..