karbantartás Creative Commons License 2013.12.28 0 0 206

 Én kézzel csinálom,mert nekem az jön be.Probáltam a nejem vibrátorával,de vastag és feszíteni kell a ponthoz és az kellemetlen.Ugy is elélveztem,de nem olyan intenzítással ,mint kézzel.Oldalra fekszem ahogy a képen van, jól bekenem a hüvelykujjamat/csak azzal kényelmes/ 4-5 cm-nél van a prosztata,de ugyis érezni lehet hol kellemes ,és lassan körbe mozgatva az ujjamat masszirozom.Gyorsan azért nem jó, mert elfárad az ujj. Nekem így jön be 99,9%-ban elélvezek rásegítés nélkül 4-6 perc alatt.Amiért 1000x jobb a masszázs  a sima farok veréstől,hogy 1 perc után már nem vagyok észnél ,nyögök jajgatok a farkamból meg folyamatosan csurog a sperma aztán robbanok. Amugy is a sexnél is hangos vagyok,de ennél aztán brutál.Plusz még jót tesz a prosztatának.Majd írd meg az eredményt.Még valami, anno mikor elkezdtem és leküzdöttem a szokásos férfi viszolygást -a fenék az tabu- mert buzis, nem mindig sikerült rásegités nélkül befejeznem.Aztán ismétlés a tudás anyja,megy mint a karikacsapás.Elöször legyél jól tele,ne önkelégíts pár napig.Kellemes gyakorlást.