DarkMan7203 Creative Commons License 2013.12.23 0 0 81729

Most nem "idézek" senkit, remélem nem gond.
A vízzel és az aksival számoltam, csak eszünkbe jutott hátha van valami más is amit érdemes elvégezni.
Megelégedve? Hát viszonylag...azért néha hiányzik az elsőhajtás, csak az meg ide azért már árban sok lenne...
Egy hete eldurrant egy fém szervócsövem, jobboldalt elől, amelyiknek az alsó része ilyen háromszög alakra hasonlít, azthiszem a szerószivattyúba megyen. Megheggesztették rézzel, visszaraktam és hazahoztam a gépet, azóta még nem dolgozott. De elvileg még fog egy kicsit. Ezzel kapcsolatban érdekelne is hogy ebben a szervóolajat hova kell tölteni? A kormányoszlop tetején van egy csavar, kb 17-9 körüli fejjel, ami le van kontrázva, gondolom nem oda, de van mögötte egy ilyen kupak szerűség, csak nemtudom hogy lehet kitekerni mert egy ilyen csillag szerű teteje van, de arra kulcsot még nem láttam sosem..Gondolom kézzel, feltéve ha lejön...esetleg oda kell önteni?

Gázolajba ha nem öntünk semmit, attól még nem lesz baja gondolom nem? Tavaszra úgy is jó lesz, ha télen meg is dermed. Illetve a felbakolás lehet kicsit macerás lesz, de lehet meg tudom oldani, elvileg ennek nyom is a hidraulikája, talán rá tudok annyit emelni, az elejét meg majd felemeljük valahogy.