GABI033 Creative Commons License 2013.12.20 0 0 81532

szerintem igen!

Ezt ugy tudod leelenörizni,ha megnézed a trakesz mennyire van levizsgáztatva 10000re vagy 11000 vagy többe ez azt jelenti annyit huzhatol 2 tengelyes pótkocsival együtes tömege,pótkocsi és a rakomány!

Én kérdeztem,3 kategória van a trakeszra!

1 egy tengelyes utánfutó ráfutófékes(ez olyan mint ami a kocsik után van) itt 750kg vontathat összesen!

2 egy tengelyes nyerges pótkocsi ez olyan mint ami nekem volt PTSZ-2 ebböl vihetsz 3500kg össztömegüt!

3   2 tengelyes pótkocsiböl vihetsz 11000kg vagy ami bele van irva!

Ja és hiába ugrál a  rendör mert sen kit nem lehet megbüntetni B jogsival,volt ez egy cikk ami a rendör feljelentette a gazdát,és a gazda birógságra vitte és meg is nyerte ,a rendör keresni akart,még a KELET MATYIBAN BELE VOLT IRVA is!

Megjegyzés!

Ha valaki hülyének nézz,akkor már mtz se lehetne vezetni mert 4000kg az össztömegü a gép és a B -jogsival már nem is ülhet bele!

De még olyan nagy kamiont is vezetnek ami vagy Mikrobuszt ami 9 személyes és 3500kg és a rendör nem bünteti meg,tudok olyat ja és még nem is jól lát mer az is le van korlátozva! Meg T jelzés!

Ha meg megfognak menni kell felebbezni mert az nem szabályoz

TEHÁT B-JOGSIVAL VIHETSZ MTZVEL PIROS RENDSZÁMOS TRAKESSZAL PIROS REDSZÁMOS PÓTKOCSIT MERT AZ MÉG NEM NEHÉZ PÓTKOCSI!

Ha jó tudom nehéz pótkocsi 8t de lehet 10t vagy a feletiek, és ami fekete rendszámu ami már gyorsabban lehet vele menni és sokat lehet vinni mint a Jonik vagy a nyugati gépek után!

Előzmény: Mtz 550E (81529)