schow 57 Creative Commons License 2013.12.17 0 0 2099

Sziasztok!

 

Nekem az a véleményem ha az orvosok akiknek szakmájuk/tüdő, rtg. orvos/, képtelen megállapítani, hogy sarkoidosissal van dolguk az elöttük álló rtg. kép alapján ne praktizáljanak!!!

 

Nem vállaltam a biposziát mert minek? Legalább 3o és 4o éve naponta szembesül az orvosom a sarkoidosis felvételek sokaságával..nagyon jól tudák, hogy ez bizony bock.. csak talán nem diagnosztizálhatnak szövettan hiányában. Nekem elég volt a feltélezés amit CT vizsgálattal is megerősítettek.

 

Nem értem miért gondolják, hogy egy beteget meg kell győzni és azt csinálhatnak mindenkivel amit akarnak? Soha nem vállalnám be a bronchoscopiat. Brrrrr....:(

 

Legalább 3o "daganatom" volt kezdésnek 24 mg. Medrolt kaptam. MI az ördögnek adnak 64 mg. ot? Mindenkit tönkre akarnak tenni a hatalmas dózisu gyógyszereikkel?

 

4 cm.-es daganataim is voltak viszont regressiot mutatott a köv. CT vizsgálatom ami rá fél évre készült. Lassan leálltam a szteroidról amit csökkentettek fokozatosan.

 

 

Nem éreztem rosszul magam a gyógyszer szedése alatt sem kicsit puffadtam és pár kg. ot híztam.

 

Tumor  esetén esélyem nem lenne a gyógyulásra , belőlem élő halottat ne csináljon senki.

 

Jobbulást kívánok és Békés Karácsonyt .