csopakpapa Creative Commons License 2013.12.15 0 1 3065

zép napot kívánok mindenkinek !

Nagy Ferenc vagyok Veszprém megyéből, 68 éves ! 

Nálam is másfél éve kezdődtek a panaszok de csak másfél hónapja bizonyosodtunk meg róla, hogy engem is elért az ALS nevű betegség. Pesten és Pécsett is bebizonyosodott, hogy a legrosszabb formáját sikerült beszereznem. Ez azt jelenti, hogy mindkét formájában érintett vagyok. 
Makacs öregember vagyok, régóta foglalkozom agykontrollal és természetgyógyászattal, ezen belül is az energia átadással. Meg vagyok győződve róla, hogy igen sok munkával és nagyon erős akarattal szembe lehet szállni ezzel a betegséggel. Én megteszem ezt és ha valakinek közületek van kedve és úgy érzi, hogy lesz elég akarata és kitartása ahhoz, hogy megpróbálja a mai orvostudomány szerint a lehetetlent, azokat kérem jelezzék ezt a szándékukat és közösen egymást segítve, az elme erejével megtesszük azt amit lehet. Ígérni semmit nem ígérhetek de szerintem többet ér mint a mai gyógyszerek. Nem kerül költségbe csak idő, hit, akarat, kitartás kell hozzá.
Mára csak ennyit, ha lesz aki velem tart, akkor bővebben kitérek rá hogyan és mit kell tenni a gyógyulás reményében !

Mindenkinek sok erőt kíván:

Csopakpapa