yourmate Creative Commons License 2013.12.12 0 0 128215

ooooh, barcsak a motorkodos kerdesem generalt volna ekkora hozzaszolas cunamit ;)

 

@409

 

igen, sajnos tapasztalat - de lehet, hogy az utobbi egy-masfel evben annyit fejlodott a magyar ugyintezes, hogy majd megy minden, mint a karikacsapas ;)

 

de azt hiszem cam aro fejen talalta a szoget "az itteni vizsga es/vagy barmi ugyintezeshez kepest,  otthon a legudvariasabb ugyfelbarat barmi is szopatas szamba megy"

 

szertnem, ha Mo-n magyar allamporgarkent (nemhogy kulfoldikent) ugy bannanak velem, mint amikor itt a balkormanyos - itt sohasem arult - Twingot muszaki vizsgaztattam. Majd 2085-ben talan...

 

a lampahazban valtoztathato a terelolemez ALAKJA - merthogy nem az egesz mozog, igy csak az alakja valtozik -, ami igy vizszintes lesz es ez mar megfelelo a muszakin

 

 

@Quattroman

 

nem egeszen ertem, melyik orszagban van honositva az auto?

UK

 

NKH (egyebkent semmi baj veluk csak azokat "szopatjak" akiknek vaj van a fejen) rengeteg vizsgahely van szerte az orszagban.

eltekintve attol, hogy nekem majdnem mindig van vaj a fejemen, nem igazan osztom a velemenyedet es ez az oka, hogy a "40 ezerert elintezem" hienak meg tudnak elni abban az orszagban

egyebkent, miert is kene nekem mashova mennem, mint ahol a csaladom lakik, csak azert, hogy egy kiegett potfeklampa ego miatt ne buktassanak meg es ne ugy banjanak veled, mint egy taknyos kolyokkel?!?

 

tapasztlatom szerint roppant ritka az olyan fenyszoro amit "egy mozdulattal" atallitasz RHD-rol LHD-ra.

az enyem ilyen :)

 

ezenkivul a kodzarofeny es a tolato lampa sem szabalyos helyen van

igaz :)

az elso egy piros ego es egy plusz vezetekkel megoldhato, a masodik pedig nem hiszem, hogy muszaki vizsga kovetelmeny lenne...

Előzmény: 409 (128194)