Axióma Creative Commons License 2013.12.11 0 0 52579

Ja, felreerted.

Van egy egybedobozolt 2 kulonbozo (egymas folytatasa) jatek, amit megrendeltem. Nem jott meg tobb mint 3 honapig. Ekkor megrendeltem a benne levo kettot kulon-kulon, es igy most egyszer megvan, oda tudom adni a rokonnak, aki kerte.

Nalam tenyleg csak 1 db van a ketfele tipusbol, igazabol azert igy vettem masodjara, mert joval olcsobb volt, mintha ujra egyben arultat vettem volna, es az illetonek a tartalom a lenyeg (az akitol aug.-ban egybecsomagolva rendeltem, az most mar nem arusitja, a kovetkezo majd triplaja lenne).

 

sjohn: Kertem en hogy adjon valami azonositot, hogy megis mi alapjan tudja, hogy marpedig ez megerkezett, de ez a kerdes me'g csak most ment ki. Kivancsi leszek, mit valaszolt. Atveve tuti nem lett, direkt visszakerdeztem a rokon cimen (marmint nem csak alairassal nem lett atveve, hanem egyaltalan nem erkezett meg).

Egyebkent a bejaratott cimemen is volt mostanaban par eltunes, lettek is refund-ok, de kozben meg sok meg is jon, szoval nem feltetlen gondolnam, hogy itt lett valtozas, eleg egy idoszakbol kinai cuccok amikkel gond lett.

Masik forumon volt aki panaszkodott, hogy nagyon nem jottek meg a cuccai, azt gondolta hagyja a fenebe a kulfoldrol rendelest, ami hianyzott arra kert refund-okat, es erre az ebay kitessekelte... nekem viszont folyamatosan mennek a pozitiv feedback-ek is ki, szoval latszik hogy aktiv vasarlasok kozott van par, ha most tobb is, ami nem erkezett meg.

Előzmény: Törölt nick (52577)