Axióma Creative Commons License 2013.12.11 0 0 52576

Van egy erdekes ugyem.

Vasaroltam (mas keresere) me'g aug. 15-en egy ket jatekot tartalmazo dvd csomagot egy thaifolditol. A 45 nap legvegen visszakertem a penzt, mert nem jott meg, es persze mondtam, hogy kifizetem, ha megjonne.

Most(!) irt levelet, hogy hat ok utana nezettek, es ez bizony beerkezett Magyarorszagra(!), vagy fizessem vissza, vagy kuldjem vissza.

Annyi csavar van a tortenetben, hogy ez direktben a megbizonak ment volna cimre, ezzel egyutt egy masik termek is, es a masik se erkezett meg, ugyhogy lehet hogy itthoni postas van a dolog mogott, de azert nem indulnek ki ebbol mint alapvetesbol. (Az mondjuk teny, hogy mikor a masikat ugyanattol ujrarendeltem, akkor az en bejaratott cimemre megjott.)

Alapvetoen viszont megiscsak nem erkezett meg, es nem adott meg semmi nyomkovetos szamot, hogy kerestethessuk (bar nem tudom mit akar igy majd 4 honap mulva). Valoszinuleg feltetelezi, hogy csalo vagyok. Mazlim, hogy ha az ebay vizsgalna', latna', hogy nov. 20-an ugyanazt a ket jatekot csak nem egybecsomagolva ket kulon eladotol megvettem, es viszonylag ritkan rendelek egyforma dolgokat (nem eladasra ertekesites jellege van, mar csak a darabszam miatt sem).

Lehet egyaltalan, hogy probal barmi panaszt inditani ellenem? Ha igen, akkor mennyire jellemzo, hogy a panaszolonak adnak igazat? Az at-nem-vetelt ugye nem tudom bizonyitani...