Krinnyi Creative Commons License 2013.12.02 0 0 44385

Teljesen igazad van, nem is tudok semmit sem felmutatni! Csak egy ilyen "hitvány szar ember" vagyok aki zokon veszi, ha egy ilyen tuskó mint te basztat itt mindenkit, ahelyett hogy körülnézne, és látná hogy egyedül Ő ül fordítva a lovon!

Te mond, te még mindíg nem érted mi a baj? Nem az a kérdés hogy mennyire bifláztad be a jogszabályokat, és hogy azt hogyan tudod ráformálni bármire ami neked kedves, hanem az hogy ezen a fórumon miért kell így beszélni az emberekkel??? Azokkal akik miatt egyszer te is ide jöttél ,most meg olyan hangnemben beszélsz mindenkivel, ami ezt váltja ki az emberekből!

Nekem nincsenek ész érveim, nyilván mert hitvány szar ember vagyok! Nekem nincs kedvem szakmai vitát folytatni veled, mert nem is értek hozzá! Igazán az sem érdekel hogy miről írsz, Uram bocsá még igazad is lehet. De az annál inkább érdekel hogy milyen hangnemet engedsz meg magadnak a barátaimmal szemben!

De édes egy pofám, tedd már meg hogy emberként beszélsz itt velünk! És akkor mi is fogunk veled!

 

Ja, és ne fenyegetőzzél, az olyan csúnya rossz dolog! Okos legyél hogy szeressünk!

;-)

Előzmény: Boar... (44377)