Sigma6 Creative Commons License 2013.12.02 0 0 44379

Igenis megszólítva éreztem magam akkor, amikor általánosításokkal egy kalap alá vettél mindenkit. Mert én rendszeresen vezetek terepjárót erdőben. Rendszeresen járok erdőben gyalog, kutyával. Sőt bocsássanak meg nekem az istenek, de még éjnek éjén is járok az erdőben gyalog néha kutyával, néha egyedül. Persze szoktam félni, mert az jobb, mint megijedni J Igaz eddig mindig sikerült elkerülnöm az ilyen fickókat, mint te. Feltételezem olvastad a Fekete Város című regényt. Ott is a pökhendiség okozta a kutya méltatlan halálát aztán emberét is. Szerintem ilyesmi is az eszedbe juthatna, amikor azzal érvelsz, hogy aki éjjel az erdőben jár az biztos rossz ember. Mert ha hiszed, ha nem mindenki az. Azért mert te nem ismersz, egy autót az még nem jelenti azt, hogy annak a vezetője csak egy bűnöző lehet. Az pedig, hogy mindjárt fenyegetéssel kell kezdeni egy beszélgetést biztos, hogy nem helyén való. Nem hiszem, hogy a hivatásos vadászok rendészeti képzésén ez lenne a tananyag. A rendőr sem a kezében lévő fegyverrel kezdi az igazoltatást. Mint már azt előttem más már meg említette a rendőr nem jár egyedül, ez sem véletlen.  Az amerikai rendőrpélda pedig nem jó, mert ez MAGYARORSZÁG J Itt a magyar törvények szerint kell élni és eljárni. Szerintem keres meg egy büntető jogászt és kérdezd meg mi lesz annak az eredménye, ha túlbuzgón fenyegetsz embereket a fegyvereddel.

Előzmény: Boar... (44376)