nyuszy Creative Commons License 2013.12.02 0 0 44372

Megpróbálom én is, hátha.

Azt írod, "Ti nem érzitek át, nem a Ti munkátokat teszik tönkre nap mint nap az erdőn tekergő "megélhetési" bűnözők-én nektek kell tehetetlenül szemlélni".

 

Azt fogd fel, hogy szerintem itt mindenki elítéli az orvvadászokat, a fatolvajokat, sőt, még a TVT közepén mindent széjjelautózókat is.

De ez nem jogosít fel arra titeket, hogy kiskirályt játsszatok, a fegyveretek által nyújtott hatalommal visszaéljetek!

 

Segítek még kicsit: az orvvadász odafelé fegyvert hord, visszafelé ha meg sikeres volt, dögöt. A fatolvaj odafelé fűrészt, visszafelé meg fát. Na, szóval akiknél nincs ilyesmi, az valószínűleg nem bünöző. Ugyanígy lehet, hogy a kóbor kutya veszélyes, de az a kóbor kutya, amelyik emberekkel van, az valószínűleg nem kóbor kutya, és csak azért, mert idegesítő a gazdája,még nem illik lelőni.

 

Elhiszem, hogy nem felelhet minden vadász a másikért, hiszen a terepjárósok között is akad szégyellnival barom. Bőven.

A gond ott van, hogy te ezeket a védhetetlen vadászokat véded. És erre semmi más indokot nem lehet elképzelni, mint hogy egyetértesz velük.

Előzmény: Boar... (44362)