Mágus23 Creative Commons License 2013.12.01 0 0 55902

Tisztelt Földvári Úr !

Köszönöm,sorait . Kérem engedje ,meg .hogy őszintén kijelentsem rendkívül sajnálom azt ,hogy eddig igen kellemetlen stílusban társalógtunk. A múltkor a fékezőszelepes témában mikor hibás hozzászólásomat kiigazította azt külön megköszöntem . Azután ismét egy lekezelő stílusú írást kaptam Öntól. Magam is válaszoltam úgy ahogy . A válaszom után jött az "Ingerem van de hány " megjegyzése .Nem tagadom igen felbosszantott. Kérem higgye el nem célom és nem stílusom senkivel konfliktusos diskurzust fenntartani. Itt a fórumon sosem azért írtam ,hogy bárkit is lejárassak .Én úgy érzem,hogy most tisztességes hangnemben szólított meg ,kérem engedje meg ,hogy ezúton elnézését kérjem  korábbi kellemetlen írásaimért ,de ezt az eddigi helyzet szűlte. Azt kogy mit tett a vasúti emlékek ügyében én nem kérdőjelezem meg . Szakmai képességeit sose merném vitatni ,vagy kritizálni . Korábbi terveim és elképzeléseim .igen lehet hibásak voltak .Sajnos sok évet kihagytam a vasutazásból ,nem ismertem a mai helyzetet. Ezen  indok alapján kezdtem el kutatni, belementem a sűrűjébe és beleláttam a valós állapotokba . Ezt Ön jobban ismerte mint én ezen nincs vita . Ami korának tiszteletét illető kifejezésemet illeti azt semmiképp sem negatív értelemben kívántam használni .  Kérem mégegyszer engedje meg .hogy kellemetlen hangú írásaimét elmézést kérjek . Semmiképp nem szeretnék senkivel sem olyan hangnemet fenntartani ami a jövöben további konfliktust válthatki . Amennyiben elnézés kérésemet elfogadja és ilyen emberi hangon tudunk a jövőben társalógni ahogy most ezt a levelet írta ,abban az esetben egy mozdonymániás partnert talál személyemben . Sorait mégegyszer köszönöm.

Tiszteletteljes üdvözlettel : (A szó legnemesebb értelmében)

Molnár Tibor József

Előzmény: mdbz (55901)