sancibácsi Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6118

Kedves Elemző!

 

1.

"kapsz egy lehetőséget a bizonyításra"

Köszönöm a hozzám való jóságodat, de én már bizonyítottam, úgy gondolom.

 

2.

Nagylelkű, és gáláns a felajánlásod, igazán értékelem: 2000 Ft-os szállás, és 1000 Ft-os ebéd.

(kérdezhetném azt is ennyibe nézel?).

Nekem már csak azt a 20.-30.000-? Ft-os üzemanyagot kellene állnom :-)

 

3.

"video közlésének állandó költségét vállalom".

A videóval kapcsolatban. Egyrészt a közlésnek semmi díja sincs (a YOUTUBE-ra ingyenes a feltöltés). Másrészt gondolkodom már egy ilyen ismeretterjesztő előadáson. Tervben van. Elképzelhető a videós rögzítés, és megosztás is.

Csak előbb ez a méréses dolog legyen meg.

Lehet a mérés körülményeit, eredményeit, és a tanulságokat is felvenném a témába majd ott.

Ez persze még kérdőjeles: időpont, érdeklődő lesz-e elég, stb...

És persze nekem közben dolgozni is kell, építeni a kályhákat!

 

4.

" é snem fogsz marhaságokat ide beírogatni állandóan"

Beirogatni marhaságokat nem én szoktam (pl. hogy a tégla szigetel,...).

 

5.

"Csak kérdésekre kell válaszolnod mint egy egyszerű vizsgán."

Én már a kályhás szakvizsgát letettem. Csak kérdésekre kellett válaszolni. Szóban, és írásban. Erről már sajnos lekéstél.

Az meg hogy teneked megfeleljek, vagy tetszetős válaszokat adjak: megmondom őszintén egyáltalán nem érdekel.

 

6.

" hogy aki nincs ott az is tudjon tanulni belőlem"

Ez csak elírás lett volna, vagy valóban így gondolod?

 

A lényeg egy-két mondatban összefoglalva: én sok sikert kívánok neked. Ha gyártani fogsz valamit (mittudoménmit) csináld, csak jól csináld, meg a többi. Bővül a kínálat. Ami jó hatásfokú, környezetkímélő kályha (különösen tömegkályha), és jól van megcsinálva, és a tulajdonosa hosszú évekig probléma mentesen, örömmel használja: annak én is csak örülök.

De ebben a bohóckodásban ott a kocsmában én nem leszek résztvevő. Ugye te sem gondoltad ezt komolyan?

Előzmény: elemzo9999 (6117)