Törölt nick Creative Commons License 2013.11.23 0 0 994

Szia!

 

Olvastam a hsz-eid. Eddig jókat írsz, amíg sebes érdemes betadinnal kenegetni és bekötni. Ha már le estek a sebek és beforrt, akkor a kamillás fürdő mehet, kifőzöd, kiáztatod, leszűröd és mehet a fürdő fizbe, de mást ne tegyél bele. A kamiilás fürdő csodát tesz, lehúzza a gyulladást és kezdenek kiesni a varratok, ha már kiesett, mehet a neogranormon, körbe a sebre. A doki jól mondta, a maradék fitymát ne húzd rá a makkra, hiszen a seb így alig gyógyul. Később is az lesz a lényeg, de szerintem nálad is ki fog alakulni, akár mackónál, hogy a fityma a makk mögé csúszik, ami természetes, a vágást ha úgy ejtette meg, akkor simán, ha nem és esetleg a makkod koronája kicsi, akkor előre fog csúszni, de rájössz majd, hogy nem biztos, hogy jó. Neked fityma szűkületed volt, ami miatt volt a szorító érzés. Nem tudom korábban mi volt a helyzet, a lényeg a gyógyiláshoz az, hogy a maradék fityma mögül és a fék körül a szemgma és a vizelet távozzon. Pisiléskor húzd hátra, majd hagyd úgy és úgy tedd el, fürdés előtt szintén, majd töröld meg és hagyd megszáradni. 3 hónap után csökken a makk érzékenysége, finom, de keményebb bőr alakul ki rajta és a szmegma képződés is csökken. Sok sikert!

Előzmény: BG77 (991)