RCTiv Creative Commons License 2013.11.22 0 0 150139

Egy tissot-nál megértem, nem ér annyit az egész óra, hogy ilyen szintű képzést túlzott ráfordítások nélkül meg lehessen tartani, de egy hublotnál nem hiszem el, hogy az eladókat ne lehetne kiképezni. Ismerem ezeket a "csúcshamisítványokat" volt a kezemben pl. egy omega po amiről valóban nem tudtam megmondani (mellette az eredeti) melyik az igazi és melyik a hamisítvány, de kivétel nélkül mindegyiknél van különbség, csak ismerni kell hozzá a "replika" piacot. Most már pl. simán kiszúrom a hamis omegákat (érdekelt a téma és utánamentem a neten, meg aki mutogatta az is mutatott pár apró különbséget)) mert pl. a po lünettáján a kis gyöngy más mindegyiken, vagy mondok egy példát, a mutató rövidebb egy picit, stb.

Ha először találkozol vele simán megeszed, de ha tudod, hogy a hamisítvány miben tér el, akkor két perc és nem probléma beazonosítani. Én erről beszélek, hogy olyan képzés, ami kiterjed a piacon forgó "legjobb" hamisítványok eltéréseire. És persze ezt folyamatosan figyelni kell, de van kb. ezer "replika" fórum, ahol ezeket részletekbe menően kivesézik, csak fel kellene szippantani onnan a "tudást" 

Előzmény: APT (150137)