vadtas Creative Commons License 2013.11.18 0 0 30730

Igen, nekem 7 anyám van minden nap 1et teszek be a bakhoz, így 1 hét alatt mind megvan, és könnyebb vezetni. amikor az utolsó is felvette, akkor jön a visszaproba az elejének. Mindig fognak elsőre, de így a biztos. Ha vemhes rögtön látszik rajtuk amint a bakhoz teszem őket. Amikor lejár a 2 próbahét teljesen kitakarítok alattuk, száradás és fertőtlenítés következik. Utána bealjazok és bemennek a ládák, hogy legyen ideje megszokni, és fészket csinálni. Eddig nem volt gond a fészekalapanyaggal, mert mindig talál annyit amennyit  akar, most is előtte volt a lehetőség, csak nem élt vele. Igazábol eddig csak hallottam ilyeneket, hogy a nyul szétfial meg nem neveli, de velem sose fordult elő. Én azzal voltam ha van neki minden ami kell és igyekszem elkerülni a fertőzéseket nyert ügyem van. Eddig én ha ilyet hallottam én is tartási hibának vettem, és én az enyémeknél semmit sem változtattam a jol bevált rutinon. Minden a szokásos időben történt, Időben fialtak is csak nem foglalkoztak a kicsikkel. Most betudtam stressznek, lehet volt valami a héten ami nem tetszett az anyáknak, lesz még 1 dobásuk, bár semmi nem tünt fel nekem rajtuk. 

Előzmény: Chezulu (30725)