Cirkusz01 Creative Commons License 2013.11.12 0 0 1384

Szia Kempingez! Sajnálom, hogy így alakult. Úgy látom, hogy nagyon félnek a Méhészfórumon, hogy meg ismétlődik az első fórumon történtek.Sajnos a nagy fórumokon meg jelennek a nem oda való közötködők is.Én egyszerűen át görgök a hozzá szólásaikon, még ha esetleg hozzám, nekem címezték is.Volt aki engem is célba vett, aztán ,hogy nem vettem a fel a labdát békén hagyott.Nem vagyunk egyformák, nem vagyok hajlandó személyeskedni, még akkor sem ha ki provok álják.A szalmai vita az más, de annak az alőre haadást kell szolgálnia. Sajnos én nem tudom kinek mi volt a baja. nem is érdekel. Túl sok időbe tellene kiderítenem.

Látom nagyon fáj, meg is értelek. Amiket olvastam tőled, azzal szerintem ezt nem érdemelted ki. Én két dolgot tennék, vagy elflejteném, és tenné a dolgomat, vagy személyesen megbeszélném a dolgokat. Szóban , azért minden más egy kicsit.Szerncsére a Méhészfórum pár adminjáról lehet tudni kicsoda, így személyesen is fel lehet kerseni, meg lehet tudni a pontos okot.Esetleg a hogyan továbbot. 

 Ha ott nem is, de azért itt továbbra is beszélünk amikor az élet úgy hozza.

  Üdv  Cirkusz

Előzmény: Kempingez (1382)