japipapi Creative Commons License 2013.11.11 0 0 30545

Szia!

Nem ezt mondtam! Azt akartam Neked kifejezni, hogy ne iskolázz le mindenkit! A háztáji nyúl tartáshoz soha nem kell hatalmas ész, csak állatszeretet és éhes ember. Nem véletlen, hogy Magyarországom a nyulat "szegény ember disznaja"-nak tartották. Akkor nem kellett semmilyen szakirodalom, iskola, tudományos értekezés, ma sem kell, csak Te rakod fel hobbid a piadeszta tetejére! Na, ezért van időnként Veled más nyúl tartónak! Hidd el, a Te okosságod sokszor a kezdőt megijed, mert Te félre kongatod a harangot, sokszor alaptalanul. Az is elhiheted, sokszor tapasztalt nyúl tartó, többet tud a nyúlról, mint sok állatorvos! Ugyan betéve tudja avszakszavakat, latint, gyógyszereket, (mint Te), de az életben nem ismeri fel a bajt. Nem akarok Veled sem vitatkozni, de már többször írtam Neked, itt nem kell tudományos értekezés, elég az egyszerű paraszti logika, a tapasztatság. Gergő! Neked nincs otthon vitapartnered? Ne itt áld ki magad. Segíts, ha tudsz, de lehetőleg úgy, hogy ne legyél felsőbbrendű.

Előzmény: juhosttt (30538)