gibbonpitti Creative Commons License 2013.11.07 0 0 7962

nyilván mindennek annyi az ára mennyiért megveszik ezek sem feltétlen fix árak,de azért elmondanám,hogy láttam az elmúlt pár hónapban pár érdekes fűtést érdekes áron elkelni.volt amit velem rakattak be és ezekhez képest arany áron vették.

 

pont 4 napja volt egy ember nálam aki megvett egy bbw fűtést 90ért....arra mit mondtok?

 

 

ezeket kipróbáltam és nem csak 1x 2 perc erejéig.ha én szerelem be akkor vállallok rá némi garanciát is persze.ennyi....

 

azért van itt másnak is "drága" cucca.....nem is kicsit drága.amit én meg tudok venni 14ért azt majdnem dupláján adja.

 

 

nem hinném,hogy nektek én konkurencia lennék ennélfogva nem értem a fikázást sem.

 

vagy jobb úgy vásárolni mint egy-két szerencsétlen aki itt is jelenlévő user-től vett pl. komplett fűtést és valahogy az első indításnál nem működik.persze posta volt és az ember esküdözik,hogy az jó csak én nem tom bekötni.

 

szóval inkább ezeket kellene kiselejtezni innen szerintem.....

 

de nem akartam senkit megbántani,akinek nem inge....

 

 

szeretek tanulni és új dolgokat megismerni,így jött az állófűtés is,meg persze kényszerből is.

 

ha valamit nem tudok vagy nem vagyok biztos magamban akkor kérdezek olyanoktól,pl. az itt megtalálható emberkék akik aztán vagy segítenek vagy nem.