juhosttt Creative Commons License 2013.11.01 0 0 30248

Ha csak nem vagy nyugdíjas, vagy nem olyan munkahelyed van, ahol semmittevéssel sok pénzt keresel, akkor nem hiszem hogy ebben a rohanó, nehéz világban mindenki megteheti, hogy havonta v évente x összeget fizet, hogy elutazzon messze és egy sör mellett elomdja a tapasztalatait. Én nem vagyok benne egy klubban sem, mégis itt meg tudom osztani a tapasztalataim, ha akarnék ihatnék. Ez relatív ingyen van. Attól hogy benne lesz valaki egy új klubban, még nem lesz jobb a helyzet. Nem fog kapni olyan kupont/utalványt/stb, ahol bemegy a táposhoz és kap ingyen takarmány féléket vagy tápot. Ha lenne ilyen akkor lehetne mondani egy egyesületre, hogy országos... Mert akkor az ország nagy részein tudná érvényesíteni a tagságát. De ehhez pedig uniós, vagy állami pénz is kéne, mert ha egy tag befizet x összeget és kap egy kisebb értékű utalványt, azzal nem lesz előrébb. Ehhez meg tényleg kb olyan lépéseket kell(ene) tenni, mint pl az erzsébet utalványnál. Ilyesmibe kellene gondolkozni, nem sörözésbe :)

Előzmény: nyúlelemér (30247)