DAttis Creative Commons License 2013.10.31 0 0 61726

Háát el lehetett volna "ejteni" egy "sajnos nem láttuk" mondatot, mondjuk ez is egy megoldás a kommunikációra  ahelyett hallgatunk.

Ez a hallgatás olyan mint amikor anno még faterékkal   együtt laktam és megkérdeztem hozzak-e kenyeret amit nem azért kérdeztem, hogy bosszantsam a fatert hanem kommunikáció szintjén tudjuk nem veszünk feleslegesen  2 vekni kenyeret.

 

Vagy amikor a megállóban megkérdem valakit nem tudja-e mikor ment el a busz és azért arra is válaszolnak azzal (kommunikáció)  nem tudja...

 

Állítólag a kommunikáció egy hasznos dolog :P

Volt egy repülős élményem (ez nekem az volt) kérdeztem valamit és még az a viszont válasz se jött, hogy "nem tudjuk"

Az már csak hab a tortán  gondolat bennem ha valaki felvetette volna, hogy "...tényleg mikor is hol volt érdeklődéssel..."  reagál

 

No mindegy régi történet az a repcsi...

 

Elhiszem itt leginkább azok ülnek (írnak)  akik tudják a repülés alfáját és omegáját   (akár szakmailag, akár hobbi szinten űzve) így néhanap úgy érzem semmi keresni valóm (írni valóm) nincs itt.

Sok dolgot próbálok "kiguglizni" de azért néha jó megtudni dolgokat a témában jártasoktól.  

Előzmény: Balikaa (61720)