dani1988 Creative Commons License 2013.10.28 0 0 39865

Sziasztok! Valószínű egy olyan kérdésem van most, amire Ti sem tudtok választ adni, de hátha van valakinek valami infója, mert még egy kicsit még a hatása alatt állok a sztorinak :/ Ma délután az egyik vonaton rosszul lett egy idős hölgy, Csillaghegynél, összeesett. Mentőt nem kért, az utasok adtak neki inni, kb csak 3 percet álltunk a megállóban, a vezető példamutatóan viselkedett. Ezután gyorsan beértünk Békásra, a végállomásra, ahol szinte azonnal kijött megint a vezető, és érdeklődött a hölgy hogyléte felöl, aki látszólag minden segítséget megtagadott, segítséggel elhagyta a szerelvényt, mentőt továbbra sem kért. Azonban 2-3 mp múlva ismér összeesett, ekkor már kb 10 en körbeállták, és hívták sürgősen a mentőt. Én ezután eljöttem, mert csak érdemben nem tudtam volna hozzátenni az ügyhöz semmit, de látszott, hogy nagyon komoly az ügy. Nagyon remélem hogy felépül az utas, és semmi komolyabb baja nem lett, de őszintén megmondom, komolyabb bajt érzek. Remélem nem gond, hogy ezt megosztottam, csak hátha tud valaki többet, h mi történt ezután, és temészetesen a legjobbakat kívánok neki, bízom benne, hogy felépül!!