tigristomi Creative Commons License 2013.10.25 0 0 1350

A kényszeres gondolkodás megszüntetésére irányuló (szerintem ) a legszebb, és legkönnyebb technika.

 

Az, hogy kinek mi az éppen jó, amitől kicsit jobban érzi magát, ez változó. Nincs univerzálisan jó technika, mivel különböző környezetben, különböző stresszeknek vagyunk kitéve.

Különböző a testalkatunk, különböző az energia rendszerünk, különböző a kitartásunk, különböző az intellektusunk, a gondolkodásunk, az érdeklődésünk.

Hogyan lehetne józanul azt mondani, hogy valamilyen technika a legjob és legkönnyebb technika? Ez egy igen kezdő kijelentés, ha vki ilyet mond.

 

Találkoztam olyannal is amúgy, aki azért gyakorolta csak a TM-et, mert a barátja is gyakorolta, annak ellenére, hogy ő semmi változást sem érzett a TM gyakorlása alatt, meg utána sem. Olyannal is találkoztam, aki azt mondta, hogy miután abbahagyta jó egy évtizedes TM-Siddhi gyakorlását, azóta sokkal töb energiája van, és sokkal kreatívabb.

Olyannal is találkoztam, meg ismerek olyat, aki a TM-et hibáztatja, hogy tönkre ment az élete.

Ismerek olyat is, akinek bejött a TM, aztán sok év múlva váltott egy kriya-jógára, ami mégjobban bejött neki. Olyat is ismerek, akinek a TM jött be. Széles a paletta.

Előzmény: R.S. (1344)