Bajdó Creative Commons License 2013.10.21 0 0 12029

 

A mostani alább írt panaszomat még 2012,12,05-én küldtem vissza, és 2013,10,15 környékén jött az értékelés.

A mostanában jött értékelések zöme tavaly november környéki.

Ez nem jellemző.

Volt már olyan, hogy 2013,09-én indexelt 10-es csomagom egy-két darabja (nem mind!) egy héten belül bírálva volt (általában kikérem mind a lehetséges tíz csomagot, mert legalább kicsit lehet keresgélni néhány cifrán írt betűt).

Volt már olyan, hogy egyszer csak bírálva visszajött 5-6-7 darab a 10-es csomagból 100%-osan, a többi meg összevissza jóval később /csepegtetve/ kevesebb eredménnyel.

Biztos vagyok benne, hogy az indexelő programban van valami rendszer, de én ezt nem igazán találom.

 

Nem is nagyon zavar, inkább a logika kikerülése a problémám.

Azt hiszem, ha a régebbi néhányszáz éves latin/magyarlatin/gót/akármilyennyelven irt kézírásos dokumentumokat ilyen acélkeretes vasszigorral kutatnák a történészek, nem sokmindent tudnánk a múltunkból.

Teljesen nyilvánvaló dolgokat muszáj lenne elfogadni az indexelőktől. Ami bizonytalan úgy is ismeretlennek írom be.

Julia példája a „Zoli”-val is rossz. Az egy 100%-os zsidó női név, pláne még ha a házastársa Ábrahám ami szintén 100%-os férfi zsidó név, akkor még igazibb (a vallás jegyezve van).

Nem beszélve a lentebb említett olyan ismeretlen életkorról, ahol ott a születés és a halál pontos dátuma….??

Na mindegy, csak úgy morgolódtam kicsit. Üdv BSH

 

Előzmény: skoumi (12014)