Tulip90 Creative Commons License 2013.10.19 0 0 12469

Köszönöm a választ!

Megerősített a saját véleményemben. Viszont nem tudom, hogyan tudnám mindezt megelőzni?

A kezelés előtt többször elmondtam, nem akarom, hogy alacsony legyen a tömés, nem használt a véleményem.

Legközelebb egy kartonpapírra felírom azt is, hogy NEM AKAROM, HOGY MÁSIK FOGAKHOZ HOZZÁNYÚLJON, MÉG EGY KICSIT SEM!!!!  Röhejesen fog kinézni, de más ötletem nincs....

Már sokszor jártam így, szinte mindig másik fogból is el van véve, teljesen érthetetlen. Több doki is ezt csinálta, pedig nem volt indokolt!

Olyan is volt, hogy egy fenti fog tömésébe az évek során kis lyuk csiszolódott az alsó hegye miatt. Miután az alsót kezelni kellett, lekerekítették, ez a probléma már nem állt fenn. A következő doki szintén észrevette a felsőben a kis bemélyedést, kérdezés nélkül teljesen leköszörülte az alsót, mire észrevettem, ami most egy sima gömb... Pedig nem is azzal a foggal mentem... A mellette lévővel, de az érzéstelenítés miatt nem éreztem, hogy a másikon is "dolgozik"...

Ilyenkor egyébként mit lehet tenni?!?! Mérgelődni és elfogadni? Már nagyon elegem van ebből...

Előzmény: Pipicz Sándor (12468)