Attila314 Creative Commons License 2013.10.11 0 0 29840

Gergő! de írhatnám a Dr úrnak is...

NEM Jani szavait akarom igazolni csakis a saját tapasztalatom...... ezt vissza is lehet keresni itt a fórumon!!!!!!!!!!

 

Pár hónapja kértem segítséget a pelletkészítő géphez! Tudod hány ember jelentkezett?????? 1 db De az sem ért ide.... valahol lemaradt az esti sörénél..

Én kb arra gondoltam: - ha valaki gépműhelyben dolgozik munkaidő után egy-két alkatrészt legyárt hozzá...

                                    - vagy van felesleges lucenája, szemes takarmány..... árában adja, más meg azt ad amit tud.

                                    - vagy azt mondja szombatonként ráérek rakjuk össze együtt....

                                     - van egy utánfutós autóm szedjük össze a hozzávalókat.

Jutott volna mindenkinek táp.

NEM pénzt kértem, nem ingyen munkát, hanem segítséget a szabadidejükben....

Így mindenkinek lett volna olcsóbban takarmány.

Most csak nekem lesz, ha egyszer elkészülök vele.

 

Hol itt az összetartás??? A teszek valami, hogy nekem is jobb legyen!!!!!!!!!

 

Mindenki várja a könnyebb jobb életet de, hogy tenne is érte valamit... Inkább szid valakit, a felvásárlót, a takatmányost, a kormányt, az ellenzéket.. akár engem is lehet.... ettől jobb lesz???

Ez csak arra jó, hogy magát nyugtassa az ember.

 

Amikor kötelező volt valami az előző rendszerben az volt a baj, most nem kötelező, akkor fix árak voltak az sem volt jó, ma a piac diktál az sem jó...

 

Még folytathatnám de tudom felesleges mert a Magyar embereknek akkora egójuk van, hogy úgy is én lennék a hülye... szerintem leszek is a következő pár kommentben.